bizuteria-2020.pl

Wyroby Złotnicze to określenie bardzo ogólne. Jak da się je uhierarchizować? Oczywiście poprzez materiał, z którego pozostają wykonane oraz które dodatki wykorzystano. Teraz jednak przeprowadzimy kategoryzację z uwagi na typ produktów złotniczych.
Zawieszki na Łańcuszku – lubiane przez wieki, zarówno poprzez dziewczyny jak i panów. Subtelna zawieszka na łańcuszku zazwyczaj noszona na szyi – kwintesencja kobiecego wdzięku.
Złote kolczyki to następny gatunek nie tylko damskich wyrobów z rodzinny biżuterii. Najczęściej tworzy się je ze srebra. Odróżniamy cały szereg typów spięć, miedzy innymi „Wkrętki”. Kolczyki pozostają najczęściej kupowane pod względem produkcji z branży jubilerskiej.
Sygnety (pierścionki) od zawsze przystrajają również damską dłoń. Wyróżniamy te zwykłe, choć bywają również modele ze zdobieniami. Zazwyczaj mają jakąś symbolikę.
Manele to niewielkie łańcuchy jakie kobiety często ubierają na rękę, jednak od pewnego czasu także na nodze, od niedawana pozostaje to niezwykle „cool and sexy”
Beads to typ, jaki przywędrował na nasz rynek ze stylowych Włoszech. Koraliki nakładane są tutaj na mocno splecioną bransoletę z zapięciem. Dlatego, że koraliki występują w ogromnej liczbie wzorów praktycznie każda kompozycja pozostaje odmienna.
Na świecie pojawia się również seria wywodząca się w Stanach. W której charms są przyczepiane do bransoletki przy pomocy niedużego karabinka wspinaczkowego. Przypisano im miano charms.
Obrączki – przynależą do działu pierścionków. Ostatnio niebagatelnie zyskały na sławie. Zakochani chcą posiadać wzory spersonalizowane ponadto romantyczną dedykacją.
Zegarki na rękę – nasza ostatnia grupa z działu biżuterii. Bardzo często noszona także przez mężczyzn. Decydujący pozostaje nie tylko metal, ale również mechanizm.
Rodzajów biżuterii pozostaje zdecydowanie niemało. W momencie kiedy dokonujemy wyboru nierzadko warto znaleźć niedużą firmę złotniczą. Wyroby będą niebagatelnie przedniejszej jakości i także delikatnie w niższej cenie.

biżuteria 2020