ekskluzywne-bransoletki.pl

Portale społecznościowe oraz czasopisma pisane są w głównej mierze z myślą o kobietach oraz są ze wsazaniem dla płci pięknej. Dlaczego tak się dzieje skoro moda męska jest równie rozległa w swoich dziedzinach?
Już dawno temu przyjęło się że świat mody jest dla kobiet. Przyjęto też, że mężczyźni nie są skłonni do pogawędek na temat ubioru czy dbania o wygląd. Kobiety uważają że nie warto pytać faceta o to co założy na siebie, ma ubrane, planuje kupić.Natomiast powszechnie znany jest też fakt że mężczyźni lubią a wręcz kochają chwalić się swoimi trofeami. Odsuwając na bok stereotypy przekazujemy wszystkim nie wierzącym kobietom że temat mody dla waszych facetów nie jest tematem tabu! Pogadajmy więc o stylu naszych mężczyzn. Czy moda męska w naszym kraju ma się dobrze? Eksperci mówią że największym problemem polskich marek jest koncepcja prezentowania odzieży w sklepach internetowych i nie tylko. Męską część kupców odstrasza nieraz obraz stereotypowego mężczyzny który prezentuje odzież. Na szczęście większość jednak sięga po to w czym czuje sie atrakcyjnie bez względu na to w jaki sposób coś jest pokazane. Zapytajmy siebie o najważniejszą rzecz – Jakie ubrania powinien mieć w szafie każdy facet?
Jedną z rzeczy must have którą każdy mężczyzna powinien mieć jeset tradycyjna koszula, jak mówią najlepiej granatowa oraz czarna. Kolejną taką rzeczą powinna być marynarka. Najlepsza jest taka która się prawie nie wyróżnia, pasuje bez wątpienia na każdą okazję!
Finalną niezbędną rzeczą są modne wygodne buty. Dobrze żeby były w stonowanym odcieniu i modnym kroju.

Ekskluzywne Bransoletki