producenci-dodatkow.pl

Wyroby złotnicze sztuczne, czy też złote? Które z nich kupujemy najczęściej? Ta walka trwa stosunkowo nie krótko na rynku. Dziś postaramy się udzielić odpowiedzi na ten temat. Jednak temat nie jest takie łatwe jak się wydaje. Te gatunki wyrobów jubilerskich posiadają ukryte minusy choć i poważne plusy użytkowania.
Prawdziwa biżuteria – z reguły wytwarza się ją z oczyszczonego metalu szlachetnego. Z tej przyczyny jest dużo więcej warta. Tworzy się ją obrabiając rudy srebra. Jest dużo bardziej prestiżowa oraz właśnie z tego powodu częściej kupują ją klienci z wyższych sfer. Również istotne pozostaje lokalizacja jej zbytu, najczęściej pozostają to salony złotnicze. Jest odpowiedni zaprezentowana w podświetlonych, gablotach. W czasie jej nabywania zazwyczaj dostaniemy eleganckie pudełeczko. W jubilerskim punkcie obsługa na pewno pozostanie lepsza oraz na wyższym poziomie. Wyroby złotnicze ze szlachetnych metali o czym również nie wolno zapominać, nie powodują uczuleń.
Biżuteria platerowana – pozostaje najczęściej robiona ze stopów zwykłych metali i plateruje się ją nieznaczną warstwą srebra. Sztuczne modele w miarę w nie długim czasie tracą swój wygląd i kobiety kupują nowe. Ich najpowszechniejsza zaleta to oczywiście niewielka wartość zakupu. Ze smutkiem stwierdzamy, że może wywoływać reakcje alergiczne, bardzo często produkty z domieszką chromu. Co najistotniejsze rodzaje biżuterii platerowane pozostają wybitnie śliczne z uwagi na skład, bez owijania w bawełnę stanowczo prościej ją zrobić. Sety W tym przypadku z reguły złożone są z 2 części – – naszyjnika i kolczyków.
Kończąc biżuteria prawdziwa pozostaje ładniej wykonana, a także nie powoduje uczuleń. Ale jest poważnie w wyższej cenie, ale także nie niszczy się aż tak szybko jak sztuczna. Z drugiej strony modele biżuterii sztucznej pozostają ładniejsze i w niższej cenie. Jaki gatunek jest lepszy? Oczywiście sztuczna.

Producenci dodatkow