slubna-bizuteria-srebrna slubna-bizuteria-srebrna

Czy znacie 3 podstawowe słowa nakreślające stereotypową kobietę? Ja znam: milość, bliscy i ubrania. Co kryje się pod tymi pojeciami? Jakich rzeczy potrzebują panie? Jakich rzeczy nienawidzą? Z czym się borykają ? Czego nie odstępują nawet na krótką chwilę? W tym artykule przedyskutujemy pierwsze podstawowe pojęcie: miłość w życiu kobiety. Postarajmy się je poznać. Jak postrzega siebie kobieta, a jak patrzy na nią płeć męska? Czego oczekują oby dwie strony? Damy lubią czuć się adorowane. Większość lubi sytuacje kiedy mężczyzna bierze inicjatywę w głębszej relacji w swoje ręce jednak nie akceptują zachowania na zabój pochłoniętego mężczyzny. Jak często mawiają z jednej strony potrzebują czułości, stałości w uczuciu, jednakże w drugiej połowie skrycie pragną żeby ich partner od czasu do czasu stawiał opory, był nie do zdobycia. Co za tym idzie? Panie na przekór pozorom również kochają zdobywać, bo czy kogoś cieszy w pełni bez trudu osiągnięta rzecz, a co dopiero więź czy też uwaga kogoś drugiego? Oczywiście, że nie. Tak więc w jaki spsób dogodzić wymaganiom wyjątkowych dam? Jak sprawić by być na wygranej pozycji?
Dbaj o kobietę w sposób jaki chce, obserwuj kobiece mniejsze czy wielkie potrzeby, żeby wiedzieć które z nich są najważniejsze i na nich skup się najbardziej, zwyczaj bycia nieosiągalnym wypracujesz rozmawiając z wybranką. Pamiętaj, że to rozmowa jest fundamentem szczęśliwego związku.
Nie zapominaj, że więź należy pielęgnować często małymi gestami, uczynkami. Niezadbane uczucie wcześniej czy później zawsze wygasa. To właśnie sprawia, że męsko-damska relacja jest wyjątkowa, ale również krucha.

slubna bizuteria srebrna