stylowe-bransolety.pl

Polski świat mody słynie z tego że zrzucany jest na drugi plan na koszt zagranicznych nowości. Często mówi się że moda polska w zestawieniu do innych regionów dopiero raczkuje, jednak gdyby jednak przypatrzeć się temu z bliska polscy producenci są w stanie pokazać polskim klientom naprawdę wiele!
Od najmodniejszych fasonów po wysokiej jakości tkaniny. Gdzie i dlaczego nastał bariera konsumentów? Brak odpowiednich kompetencji projektujących czy może ludzie są za bardzo wymagający w swoich poszukiwaniach?

Okazuje się że nie! Chodzi o to że Polski rynek rozwijał się w o wiele krótszym czasie niż marki międzynarodowe dostając tym samym dużo mniej czasu na podbicie rynku. Ludzie zauważając że sąsiednie rynki oraz zagranicznne firmy są bardziej rozchwytywane oddali zaufanie zagranicznym handlowcom odmawiając sobie przyjemności korzystania z polskich, polskiego pochodzenia odzieży. Brzmi {absurdalnie|niewiarygodnie| aczkolwiek niestety takie są smutne realia.
Okazuje się że wymarzonej sukienki, albo innych ubrań klienci nie muszą pozyskiwać u naszych sąsiadów a wystarczy zbadać miejscowy asortyment.

Reasumując postarajmy się zaakceptować i pokochać to co nasze! Zostawmy mity i dajmy szansę tutejszym handlowcom ale też pozostałym wykwalifikowanym osobom dbającym o nasz komfort i wygodę.

Stylowe Bransolety